تمایل ستاره جوان رم به حضور در تاتنهام

به گزارش وبسایت نود و به نقل از دیلی میل، به نظر می‌رسد باشگاه تاتنهام می‌تواند به ثمربخش بودن پیشنهاد خود برای جذب نیکولو زانیولو ستاره 20 ساله رم امیدوار باشد، چرا که منابع ایتالیایی گزارش داده اند خود بازیکن به ایده حضور در شمال لندن و ادامه فوتبال در لیگ برتر انگلیس علاقه مند نشان داده است.

این ملی پوش ایتالیایی که ارزش او در حدود 40 میلیون پوند برآورد می‌شود، به انتقال به تاتنهام لینک شده است؛ انتقالی که البته می‌تواند منجر به حضور توبی آلدرویرلد در رم شود. با این حال، نشریه کوریره دلواسپورت گزارش داده که تاتنهام هنوز نتوانسته رقم پیشنهادی خود را به مبلغ درخواستی رم نزدیک کند. یوونتوس نیز تمایل خود را به جذب زانیولو نشان داده است.

این نشریه همچنین گزارش داده که تاتنهام در هفته گذشته با پیشنهادی 20.6 میلیون پوندی به اضافه توبی آلدرویرلد خواهان جذب زانیولو شده که این پیشنهاد توسط باشگاه پایتخت نشین ایتالیا رد شده است.

قرارداد آلدرویرلد بلژیکی با تاتنهام وارد سال پایانی خود شده و مائوریسیو پوچتینو آماده است تا در جهت وارد نشدن ضرر مالی در سال آینده، در همین تابستان مدافع خود را از دست بدهد. ملی پوش 30 سال بلژیکی در قرارداد خود، بند آزادسازی به ارزش 25 میلیون پوند دارد که البته این بند تنها تا 25 جولای، دو هفته پیش از پایان پنجره نقل و انتقالات فوتبال انگلیس، معتبر است. البته به نظر می‌رسد آلدرویرلد خود ترجیح می‌دهد این یک سال را هم در تاتنهام پشت سر گذاشته و در تابستان 2020، با انتقالی آزاد راهی تیمی دیگر شود.

با این حال، رم معتقد است که قیمت تعیین شده برای آلدرویرلد بالاست و برای رسیدن به یک نتیجه تا پایان پنجره تابستانی تلاش خواهد کرد. رم بعد از فروش کاستاس مانولاس به ناپولی، به دنبال یک مدافع میانی می‌گردد و افزون بر آلدرویرلد، جیان‌لوکا مانسینی (آتالانتا) و مارک بارترا (رئال بتیس) دیگر نام هایی هستند که به رم لینک شده اند.

منبع : نود